Od początku działalności firmy, czyli od 2004 roku kładziemy nacisk na jakość i atrakcyjność naszych wyrobów. Założeniem naszym było stworzenie zanęt skutecznych, jakościowo odbiegających od zanęt będących na rynku.

Przy opracowywaniu receptur opieramy się na doświadczeniach współpracujących z nami wędkarzy wyczynowych oraz na doświadczeniach własnych. Dobieramy składniki, zapachy i kolory w taki sposób, aby uzyskać możliwie najlepszy efekt wabiący i jak najdłużej utrzymać ryby w polu nęcenia.

Zanęty ANPIO wyprodukowane są w 100% z najlepszych, najwyższej jakości starannie dobranych składników naturalnych. Opinie, które docierają do nas od wędkarzy stosujących nasze zanęty i dodatki, utwierdzają nas w przekonaniu, że oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Rosnąca sprzedaż tylko to potwierdza i zachęca do dalszego udoskonalania naszych produktów i poszerzania oferty.

Zakład działa w systemie HACCP, który dzięki bardzo rygorystycznycm procedurom gwarantuje produkt najwyższej jakości, bezpieczny dla ludzi jak i dla środowiska naturalnego.

ANPIO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl